تماس با ما: 02188042269 09122082081
ورود

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

نکات سونای خشک


در سونا، اجاق گاز برقی و یا چوب حرارت خشک است که می تواند به 185 درجه فارنهایت برسد فراهم می کند. پس از یک جلسه تمرین سخت و یا یک روز طولانی در محل کار، چند لحظه در سونا احساس مانند یک زیاده روی مجلل. سونا نه تنها آرامش بخش - حرارت خشک ممکن است مزایای دیگری برای بدن شما داشته باشد.

مزایای سونا

برخی از افراد بر این باورند که سونا می تواند کمک به بدن اخراج سموم، مانند فلزات سنگین و مواد شیمیایی در مواد غذایی است. عرق کردن در سونا باز می شود منافذ، اما سموم با توجه به کلمبیا بهداشت آزاد نیست،. دیگر عقیده دارند که عرق کردن در سونا ایدز در کاهش وزن است. بدن می تواند تا 300 کالری در یک جلسه سونا بسوزاند، اشاره سوزان اسمیت جونز، نویسنده کتاب "بهداشت سعادت." این معادل یک ساعت آموزش وزن متوسط ​​یا تنه زدن 2- تا 3 مایل است.

هشدارها سونا

در سونا، درجه حرارت پوست می توانید 104 درجه فارنهایت فقط در چند دقیقه برسد. ضربان نبض را افزایش می دهد 30 درصد یا بیشتر، و بدن از دست می دهد تا 1 لیتر عرق در 20 دقیقه. ماندن در سونا برای مدت زمان طولانی ممکن است دچار تهوع و خستگی شود. صرف بیش از در سونا 15 تا 20 دقیقه، توصیه هاروارد انتشارات بهداشت. پس از یک جلسه، نوشیدن چند لیوان آب خنک شود. اجتناب از سونا اگر شما بیماری قلبی، از جمله آنژین ناپایدار، نارسایی پیشرفته قلبی، فشار خون کنترل نشده و یا ریتم غیر طبیعی قلب. مردم تحت تاثیر الکل، آرامبخش و یا سایر داروهای روانگردان باید سونا استفاده کنید.