تماس با ما: 02188042269 09122082081
ورود

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

اسکیمر:

یا همان کف گیر ، دستگاهی است که در بدنه ی استخر کار گذاشته می شود و وظیفه جمع آوری مواد و ذرات روی سطح آب و انتقال آن به فیلتر تصفیه را دارد.در موارد بدون سیستم سرریز وجود این دستگاه برای تصفیه ضروری است.

این وسیله هنگام بتن ریزی با آجر چینی دیواره ی استخر در عرض و دیواره ی قسمت عمیق استخر نصب می شود.

برای استخرهای بزرگ و یا عمومی به نصب تعدادی بیشتر اسکیمر توصیه می شود و با وجودی که اجرای سیستم تصفیه سر ریز ( خروج آب از لبه ها به گریل) هزینه بیشتری داشته ولی زیبایی بیشتری را ارائه می دهد اما نصب اسکیمر توصیه می شود زیرا از خطر نفوذ آب به پشت اندودکاری یا لایه ی سرامیکی و وادادن سرامیک ها جلوگیری می کند . ولی در شرایط انتخاب سیستم تصفیه سرریز این عمل را به استاد کار پرداخته تا با تهیه ی چسب مخصوص ، از ایزوله و آبند بودن گریل اطمینان حاصل نماید.

هیتر:

کوره گرمایش (گرم کننده و اجاق گاز) سونای خشک

دایو :

تخته شیرجه در ابعاد متناسب با استخر

گریل:

آبرو وجوی لبه ی استخر ؛ که وظیفه انتقال آب پخش شده توسط شناگران را به کف شورها دارد و از نفوذ آن به بدنه جلوگیری می کند .

چیلر :

دستگاهی  که با استفاده از یک سیال خنک کننده  ، سیال دیگری (عمدتا آب) را برای مصرف صنعتی خنک می کند.

چیلر ها از تجهیزات مهم در ایجاد سرمایش هستند که به دو نوع تقسیم می شود: (آبی) که از انرژی الکتریکی و (جذبی) که از انرژی حرارتی به عنوان منبع اصلی برای ایجاد سرمایش کمک می گیرد.

بویلر:

در صنعت به کلیه وسایل تولید بخار از مرحله اشباع تا بخار سوپر هیت بویلر گفته می شود که بسته به نوع طراحی  می تواند سوخت هسته ای زغال سنگ ، نفت کوره (مازون) نفت گاز و گاز طبیعی استفاده کنند

بندکشی و اسید شویی

خاک برداری و آرماتور بندی

آب بندی استخر و جکوزی