تماس با ما: 02188042269 09122082081
ورود

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

امروزه استفاده از تردمیل به عنوان یک ورزش هوازی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. از آنجایی که وزن بدن انسان در آب تا 70% کاهش می یابد لذا از این ویژگی  برای موارد متعدد و قابل توجهی استفاده  میشود که در ذیل کاملا به آن اشاره خواهد شد:
تمامی ورزشکاران حتی ورزشکاران حرفه ایی به منظور کاهش آسیب هنگام استفاده از وسایل و همچنین افزایش بازدهی در ورزش می توانند از ورزش های در آب همچون  استفاده از "تردمیل در آب " ویا "دوچرخه ثابت در آب "و...استفاده نمایند. از طرفی افراد عادی می توانند  به جای ورزشها در بیرون از آب از این ورزشها استفاده کنند، این روش مزیت هایی دارد که آن را ارجح تر میدارد، به عنوان مثال شستشوی عرق های ایجاد شده از ناحیه منافذ پوست و جلوگیری از بسته شدن پوست از خستگی بعد از ورزش کاسته وجریان آب همچون ماساژی ملایم به عضلات کمک خواهد کرد.
 کاهش وزن در آب به سالمندان  و یا بیمارانی که توانایی ورزش ندارند کمک خواهد کرد با کاهش فشار وارده بر ستون فقرات و مفاصل  بتوانند بسیار راحتتربه ورزش بپردازند.
باید بدانید 10 دقیقه ورزش با تردمیل زیر آب معادل دو ساعت پیاده روی در پارک است و شما می توانید با یک ساعت ورزش با تردمیل زیر آب 960 کیلوکالری انرژی مصرف کنید، در واقع مقاومت بالای آب در مقایسه با مقاومت هوا سبب می شود که هر حرکتی در آب برای انسان همراه با سوزاندن میزان قابل توجهی کالری باشد، بنابراین یکی از روشهای محبوب در دنیا برای کاهش وزن استفاده از تردمیل های آبی است.